.

Érzelmeink

Szia!

Előre is köszönöm,hogy kitöltöd ezt a pár percig tartó kérdőívet,ami a vizsgamunkámhoz szükséges.

Kérlek, próbálj minél őszintébben válaszolni! 


Biztosított
Érzelmeink
1

Mit érzel, ha rá nézel édesanyádra?

Melyik az a két érzelem, amit leginkább érzel ezek közül?
2

Milyen tartós érzelmet érzel, ha egyedül vagy?

Válassz hármat a felsoroltak közül!
3

Mit gondolsz, milyen egy jó barát?

Változtasd meg a sorrendet az te értékrended szerint (1. - legjobb tulajdonság, utolsó - legkevésbé jó tulajdonság)
4

Melyik lenne rosszabb érzés számodra, ha szakítanak, veled vagy ha elvesztesz ez családtagot hosszú időre?

(pl. elköltözik messzire és csak ritkán láthatjátok egymást)
5

Mit gondolsz, milyen egy jó kapcsolat?

Válassz ki hármat a felsoroltak közül!
6

Melyik NEM jó tulajdonság egy barátnál?

Változtasd meg a sorrendet az te értékrended szerint (1. - legrosszabb, utolsó - legkevésbé rossz)
7

Mit gondolsz magadról, ha belenézel a tükörbe?

Válassz hármat a felsoroltak közül!
8

Szerinted mi kell, hogy elérd a céljaid?

Válassz hármat a felsoroltak közül!
9

Milyen anyukád?

Változtasd meg a sorrendet úgy,hogy az (1. - legjobban igaz rá, utolsó - legkevésbé igaz rá)
10

Válaszd ki a három lehetőség közül a legjobban rád illő tulajdonságod?

( 1 válasz lehetséges)
11

Ha segítséget kérnek tőled, mit teszel?

( 1 válasz lehetséges)
12

Mennyire vagy előítéletes egy 1-től - 5-ös skálán?