.

BestDrive Forum - wiosna 2025

Szanowny Panie / Szanowna Pani, prosimy o poświęcenie kilku minut na wypełnienie poniższej ankiety.

Zabezpieczony
Wrażenia z BestDrive Forum - wiosna 2025
1

Jak oceniasz ostatnie BestDrive Forum zorganizowane w Hotelu Sielanka nad Pilicą przez Continental Opony Polska?

1 - bardzo źle, a 5 - bardzo dobrze
2

Co sądzisz o komunikacji przed wydarzeniem (strona www, aktualność w ContiOne.pl, sms, mail)?

Wybierz jedną odpowiedź
3

Jak oceniasz poziom hotelu?

1 - bardzo źle, 5 - bardzo dobrze
4

Jak oceniasz organizację czasu na miejscu?

Wybierz jedną odpowiedź
5

Jak oceniasz prezentację przeprowadzoną przez pracowników Continental Opony Polska - dzień 1

1 - bardzo źle, 5 - bardzo dobrze
6

Czy tematy omawiane podczas konferencji - dzień 1 - były dla Ciebie atrakcyjne?

Możliwość wyboru więcej niż jednej odpowiedzi
7

Jeśli masz jakieś uwagi i chcesz się podzielić wrażeniami, prosimy o opinię

Pytanie nieobowiązkowe
8

Jakie inne obszary bądź zagadnienie chciałabyś/ chciałbyś aby były omówione podczas części konferencyjnej na kolejnym forum

9

Jak oceniasz spotkanie z Adamem Małyszem?

1 - bardzo słabo, 5- bardzo dobrze
10

Jak oceniasz atrakcje - 2 dzień - czy uważasz, że możliwość wyboru atrakcji to trafny pomysł. Jak oceniasz atmosferę i dopasowanie atrakcji do wydarzenia.

11

Jak oceniasz formę "modułów szkoleniowych" podczas drugiego dnia Forum?

Wybierz jedną odpowiedź
12

Jak oceniasz spotkanie z prawnikiem - dzień 1 - Dokumenty prawne w serwisie – omówienie spersonalizowanych dokumentów dla sieci BestDrive – adw. Łukasz Świderek

1 - bardzo źle, 5 - bardzo dobrze
13

Jak oceniasz warsztaty - dzień 2 - Jak się porozumieć z roszczeniowym pracownikiem, i nie tylko”

1 - bardzo źle, 5 - bardzo dobrze
14

Jak oceniasz warsztaty - dzień 2 - „Każdego klienta traktuj tak samo. Prawda czy fałsz – praktyczne warsztaty.”

1 - bardzo źle, 5 - bardzo źle
15

Jak oceniasz spotkanie z przedstawicielami Integra Software – dzień 2 - potencjał oprogramowania i nowoczesne rozwiązania – AI

1 - bardzo źle, 5 - bardzo dobrze
16

Czy któryś z powyższych tematów chciałbyś/abyś pogłębić, jeśli tak, to jaki ?

17

Jakie inne tematy chciałbyś/abyś przepracować na kolejnym Forum?

18

Co podczas całego Forum podobało Ci się najbardziej?

19

Co podczas całego Forum podobało Ci się najmniej?

20

Jak oceniasz opiekę i zaangażowanie ze strony pracowników Continental Opony Polska?

1 - bardzo dobrze, 5-bardzo źle

Dziękujemy za wypełnienie ankiety, do zobaczenia wkrótce!