Üdv,
egy rövidke kérdőívet állítottam össze beadandó dolgozatom témájához, melyben a művész és közönsége kapcsolatát vizsgálom. Azért kerestelek fel, mert előadóként, alkotóként értékesek lennének számomra tapasztalataid, véleményed.
Előre is köszönöm az időt, amelyet az ív kitöltésére szánsz!