.

Chestionar privind comunicarea dintre Primaria sectorului 2 si cetateni prin mijloace tehnologice

Buna ziua! numele meu este Neata Florin Georgian, student in anul III in cadrul Academiei de Sudii Economice din Bucuresti , Facultatea de Administratie si Manangement Public. Prezentul chestionar ce urmeaza a fi completat reprezinta o parte a proiectului meu de practica, cu ajutorul acestuia doresc sa colectez date cu privire la comunicarea dintre Primaria Sectorului 2 si cetateni prin mijloace tehnologice.

Raspunsurile dumneavoastra sunt esentiale in ceea ce priveste finalizarea proiectului meu de practica, acestea fiind total confidentiale si anonime. Completarea acestui chestionar poate dura intre 10 si 15 minute.

VA MULTUMESC!

Securizat
1

In ce categorie de varsta va incadrati?

Alegeți un răspuns
2

sexul dumneavoastra

Alegeți un răspuns
3

Ce studii aveti?

Alegeți un răspuns
4

Pe o scala de la 1 la 5 (1 foarte putin , 5 foarte mult ), cat de satisfacuti sunteti de comunicarea pe care o aveti cu primaria sectorului 2?

5

Cum apreciati comunicarea dumneavoastra cu Primaria Sectorului 2.

Alegeți un răspuns
6

Ce factor considerati ca este cel mai important in ceea ce priveste comunicarea cu primaria

Alegeți un răspuns
7

De ce fel de resurse infomatice dispuneti?

Alegeți un răspuns
8

Considerati ca mijloacele tehnologice (IT) are duce la o crestere a gradului de eficienta a comunicarii?

Alegeți un răspuns
9

Ati comunicat cu vreo institutie prin intermediul mijloacelor tehnologice?

Alegeți un răspuns
10

Daca raspunsul la intrebarea 8 a fost „DA” , cum apreciati aceasta experienta ?

Alegeți un răspuns
11

Sunteti de parere ca Primaria Sectorului 2 are nevoie de introducerea acestui tip de comunicare?

Alegeți un răspuns
12

Mentionati o recomandare referitoare la acest tip de comunicare prin mijloace tehnologice:

13

Care credeti ca ar fi efectele introducerii acestui tip de comunicare?