.

ND visszajelzés

Kedves kolléga. E felületen kérlek, értékeld az ND előző féléves munkáját. A kérdőív kitöltése természetesen anonim módon történik, de ha névvel szeretnéd, úgy bármely szöveges válaszban rejthetsz el utalást.

Biztosított
ND munkájának pontozásos ér

Ebben a részben, kérlek 1-10 csillag adásával jelezd, mennyire értesz egyet az állítással. 1 a teljes mértékben nem értek egyet, 5 a semleges - nem tudom megítélni, 10 a tökéletesen egyetértek válasz mértéke.

1

Elégedett vagyok az ND e félévi munkájával

2

Úgy érzem, az ND motiválni tud a munkám minőségibb elvégzése irányába

3

Úgy érzem, az ND munkája hozzájárul a szervezet hatékonyabbá válásához

4

Úgy érzem, az ND világos vízióval rendelkezik a szervezet jövőjét illetően

5

Úgy érzem, az ND kommunikációja világos, transzparens

6

Úgy érzem, az ND megfelelő mélységben ismeri a szervezet működését

7

Úgy érzem, az ND döntésképes, szükség esetén megfelelően alá tudja támasztani döntéseit

8

Úgy érzem, az ND képes pozitív légkört fenntartani az irodában

9

Úgy érzem, az ND megfelelő vezetői képességekkel rendelkezik

10

Úgy érzem, az ND képes képviselni a szervezet érdekeit nemzetközi szinten

11

Úgy érzem, az ND képes megfelelően delegálni és ellenőrizni a kiosztott feladatokat

ND munkájának pontozásos ér
12

Az alábbi területeken tartom fontosnak, hogy az ND fejlődjön

több területet is kifejthetsz, de kérlek, a lehető legpontosabban írd le a véleményed.
ND munkájának pontozásos ér
13

Kérlek, írd le, mely területeket hiányolsz a teljesítményértékelésből

akár konkrét kérdéseket is megfogalmazhatsz, melyekről félévente elmondanád véleményed, vagy melyeket szeretnél a saját teljesítményed értékelésekor behozni.