.

Covid19 kapcsolatos kérdőív

Szia. Ez egy rövid anonim azaz név nélküli kérdőív. Kérlek őszintén válaszolj a kérdésekre és egyet se hagyj ki. Jó munkát!

Biztosított
1

Szerinted a Covid19 veszélyesebb vírus mint a korábbi vírusok?

2

Mennyire volt hasznos az online oktatás?

3

Szerinted lesz még a jövőben online oktatás a Covid miatt?

Válasszon egy választ
4

Ha esetleg ujjra online oktatás lesz, te mit változtatnál az oktatással kapocslatban?

5

Tapasztaltad az alábbiak közül bármelyiket az online oktatás alatt(több válasz jelölhető)?

Válasszon egy vagy több választ
6

Melyik platformokat használtad a legtöbbet a Covid 19 távoktatás alatt? (rakd sorrendbe a legelső legyen az amit a legtöbbet használtál)

Változtassa meg a sorrendet az Ön preferenciája szerint (1. - legfontosabb, utolsó - legkevésbé fontos)
7

Mennyire volt nehéz online tanulni az alábbi tantárgyakat? (1-nem volt nehéz, 5-nagyon nehéz volt)

Jelöljön ki egy választ minden sorban.
8

Melyik volt igaz rád online oktatás alatt? (több válasz jelölhető)

Jelöljön ki egy választ minden sorban
9

Ha legközelebb lenne online oktatás te mit változtatnál rajta?

10

Mik voltak számodra pozitív dolgok az online oktatás alatt?