Üdvözöllek a DarkSite RolePlay Országos-rendőr főkapitányság jelentkezési űrlapánál.
Foglamak ---> --->DM - Ok nélküli ölés I-> Példa -> Megy egy játékos az utcán és te lelövöd ok nélkül.
--->DB - DriveBy I->Példa ->Éppen vezetsz és direkt elütsz valakit indok nélkül. --->PG - PowerGaming - Hősködés I->Példa -> 4 bandatag fegyvert fog rád te meg megpróbálsz elmenekülni stb.
--->NRK - Nem reális közlekedés I-> Példa -> Egy sportautóval felmész egy dombra, hegyre,
--->AK - Adminkill I-> Példa -> Megölsz egy admint amikor ő ooc-zik
--->HK- Helikopterkill I->Példa-> megölsz valakit helivel.
--->SK - SpawnKill I-> Példa - Egy játékos most lépett fel a szerverre be se töltött a textúra de te már megölöd -
-->TK - TeamKill I-> Példa - Rendőrként megölsz egy rendőrt
--->AJ - AdminJail I-> Példa - Szabálytszegtél és egy Adminisztrátor be tett jailbe tehát Admin általi jail
--->MG - Metagaming I->Példa - Haverod mondja, hogy elrabolták ts-en de elvették a rádióját telefonját és te meg utánuk mész.
--->Szereptévesztés I-> Példa - Például egy szerelő vagy és illegálkodsz
--->RP - RolePlay, szerepjáték I-> Jelentése - amely a valóélet alapján játszodik azaz mindenkinek úgy kell cselekednie ahogy a valóságba tenné.
---> OOC - Out Of Character I-> Jelentése - Minden ami karakteren kivűl történik
---> IC - In Character I-> Jelentése - Minden ami karakteren belül történik
---> CK - CharacterKill I-> Jelentése Teljes CK - Mindened elveszik és új karaktert kell kezdened, ez a CK csak a másik fél beleegyezésével lehetséges. Részleges CK - Mindent elfelejtesz - Szükséges egy moderátor felügyelete Infó CK Frakció CK
---> RK - RevengeKill I-> Példa Meghaltál egy lövöldözésben és visszamész ugyanoda és bosszút állsz.