.

Országos-rendőr-Főkapitányság jelentkezési lap

Üdvözöllek a DarkSite RolePlay Országos-rendőr főkapitányság jelentkezési űrlapánál.

Foglamak ---> --->DM - Ok nélküli ölés I-> Példa -> Megy egy játékos az utcán és te lelövöd ok nélkül.

--->DB - DriveBy I->Példa ->Éppen vezetsz és direkt elütsz valakit indok nélkül. --->PG - PowerGaming - Hősködés I->Példa -> 4 bandatag fegyvert fog rád te meg megpróbálsz elmenekülni stb.

--->NRK - Nem reális közlekedés I-> Példa -> Egy sportautóval felmész egy dombra, hegyre,

--->AK - Adminkill I-> Példa -> Megölsz egy admint amikor ő ooc-zik

--->HK- Helikopterkill I->Példa-> megölsz valakit helivel.

--->SK - SpawnKill I-> Példa - Egy játékos most lépett fel a szerverre be se töltött a textúra de te már megölöd -

-->TK - TeamKill I-> Példa - Rendőrként megölsz egy rendőrt

--->AJ - AdminJail I-> Példa - Szabálytszegtél és egy Adminisztrátor be tett jailbe tehát Admin általi jail

--->MG - Metagaming I->Példa - Haverod mondja, hogy elrabolták ts-en de elvették a rádióját telefonját és te meg utánuk mész.

--->Szereptévesztés I-> Példa - Például egy szerelő vagy és illegálkodsz

--->RP - RolePlay, szerepjáték I-> Jelentése - amely a valóélet alapján játszodik azaz mindenkinek úgy kell cselekednie ahogy a valóságba tenné.

---> OOC - Out Of Character I-> Jelentése - Minden ami karakteren kivűl történik

---> IC - In Character I-> Jelentése - Minden ami karakteren belül történik

---> CK - CharacterKill I-> Jelentése Teljes CK - Mindened elveszik és új karaktert kell kezdened, ez a CK csak a másik fél beleegyezésével lehetséges. Részleges CK - Mindent elfelejtesz - Szükséges egy moderátor felügyelete Infó CK Frakció CK

---> RK - RevengeKill I-> Példa Meghaltál egy lövöldözésben és visszamész ugyanoda és bosszút állsz.

Biztosított
1

Hány órát tudsz fent lenni a szerveren?

Válassz egyet!
2

Mi az az NRK?

Mit jelent az NRK?
3

Mi az az MG?

Mit jelent?
4

Mi az az AJ?

Mit jelent?
5

Mi az az RK?

Mit jelent?
6

Írj magadrol minimum 6-8 mondatba

Minimum 12 éves legyél és tudd a fogalmakat és tudd a szerver szabályzatát. ( Magyar jogszabályu a szerver)
7

Mi az a NonRP?

Mit jelent?
8

Rp szituáció: 1. Boltrablás van és te vagy a túsztárgyaló mi az dolgod amit először csinálsz? (Meg fogod magad elindúlsz és semmit nem irsz ki vagy, kiirod /twt Hogy van-e túsz és elindulsz ) 2. Mit csinálsz amikor bemész tárgyalni? (Először megnézed a túszt hogy jol van-e és aztán meg mondják neked hogy mit kérnek a túszért vagy, Bemész és lelősz mindenkit