Jó napot,
kérem töltse ki ezt az 5-10 percig tartó kérdőívet.
Simon Veronikának hívnak, a Selye János Egyetem tanulója, Kiegészítő Pedagógiai Tanulmányok szakon. A záró dolgozatom témája: " A tanulók nem megfelelő előmenetelének okai".
Kutatásom célja a dunaszerdahelyi Magyar Tannyelvű Magán Szakközépiskolában a diákok rossz tanulmányi előmenetele okainak feltárása, annak feltérképezése, hogy milyen módszertárral, eszközrendszerrel, tanulási környezettel segíthetik a tanulásukat. A vizsgálatban való részvétel önkéntes és teljesen anonim. A kutatás eredményeit név nélkül, csak összefoglalóan, személyazonosításra alkalmatlan módon teszem közzé. A kérdések megválaszolásakor nincsenek jó vagy rossz válaszok, a saját véleményére, tapasztalataira vagyok kíváncsi.
Együttműködését előre is köszönöm!