.

A tanulók nem megfelelő előmenetelének okai

Jó napot,

kérem töltse ki ezt az 5-10 percig tartó kérdőívet.

Biztosított

Simon Veronikának hívnak, a Selye János Egyetem tanulója, Kiegészítő Pedagógiai Tanulmányok szakon. A záró dolgozatom témája: " A tanulók nem megfelelő előmenetelének okai".

Kutatásom célja a dunaszerdahelyi Magyar Tannyelvű Magán Szakközépiskolában a diákok rossz tanulmányi előmenetele okainak feltárása, annak feltérképezése, hogy milyen módszertárral, eszközrendszerrel, tanulási környezettel segíthetik a tanulásukat. A vizsgálatban való részvétel önkéntes és teljesen anonim. A kutatás eredményeit név nélkül, csak összefoglalóan, személyazonosításra alkalmatlan módon teszem közzé. A kérdések megválaszolásakor nincsenek jó vagy rossz válaszok, a saját véleményére, tapasztalataira vagyok kíváncsi.

Együttműködését előre is köszönöm!

1

Neme

2

Életkora

3

Mióta tanít?

Válasszon egy választ
4

Eddig összesen hány osztálya volt?

5

Találkozott az osztályában olyan diákkal, aki tanulási nehézséggel küzd?

Válasszon egy választ
6

Írja le a kérdését...

Osszon el 0.04 1
Válasz 1
0
0
4
Válasz 2
0
0
4
Válasz 3
0
0
4