Bánky Sára vagyok, ötödéves színész/bábszínész szakos hallgató a Színház- és Filmművészeti Egyetemen.
Elérkezett számomra az az idő, amikor neki kell álljak a szakdolgozatomnak.
Ennek témája, hogy milyen megkülönböztetések értek azáltal, hogy színész családba születtem.
Nagyon érdekel, hogy mások hogyan élték meg ugyanezt, és vajon vannak-e meghatározó különbségek/hasonlóságok.
Ennek kiderítésére, elég egyszerű és bagatell kérdéseket választottam.
Lesznek közte személyesebb hangvételű kérdések, de szavamat adom, minden itt marad.
Arra kérlek, segíts nekem, és szánj 5 percet az idődből, ennek kitöltésére.