.

Ankieta badająca zadowolenie z obiadów szkolnych

Szanowny Panie / Szanowna Pani, prosimy o poświęcenie kilku minut na wypełnienie poniższej ankiety.

Zabezpieczony
1

Jestem:

Wybierz jedną odpowiedź
2

Jak często korzystasz z obiadów w stołówce szkolnej:

Wybierz jedną odpowiedź
3

Jak oceniasz jakość wydawanych posiłków:

Wybierz jedną odpowiedź
4

Jak oceniasz świeżość wydawanych posiłków:

Wybierz jedną odpowiedź
5

Jak smakują Tobie obiady wydawane w stołówce szkolnej?

Wybierz jedną odpowiedź
6

Proszę wymienić trzy zupy serwowane przez stołówkę szkolną, które Tobie smakują najbardziej:

7

Proszę wymienić jedną zupę serwowaną przez stołówkę szkolną, którą najbardziej nie lubisz:

8

Proszę wymienić trzy drugie dania serwowane przez stołówkę szkolną, które najbardziej Ci smakowały:

9

Proszę wymienić jedno drugie danie serwowane przez stołówkę szkolną, którego nie lubisz:

10

Proszę wymienić jedną zupę, którą chciałbyś/chciałabyś dodać do jadłospisów:

11

Proszę wymienić jedno drugie danie, które chciałbyś/chciałabyś dodać do jadłospisów:

12

W jakiej postaci najchętniej jesz rybę w stołówce szkolnej?

Wybierz jedną odpowiedź
13

Czy masz propozycję w jakiej postaci zjadłbyś/zjadłabyś rybę w stołówce szkolnej?

14

Czy wielkość wydawanych porcji drugiego dania jest odpowiednia?

Wybierz jedną odpowiedź
15

Jaki deser najbardziej preferujesz:

Wybierz jedną odpowiedź
16

Jaki deser chciałbyś/chciałabyś dodać do obiadów szkolnych?

17

Czy wydawane posiłki były ciepłe?

Wybierz jedną odpowiedź
18

Czy obiady podawane są w sposób estetyczny?

Wybierz jedną odpowiedź
19

W skali od 1-5 (gdzie 5 jest najwyższą oceną), jaką ogólną ocenę wystawiłbyś/wystawiłabyś obiadom szkolnym wydawanym w roku szkolnym 2024/2025?

Wybierz jedną odpowiedź
20

Jeśli obiady Ci nie smakują, to zaznacz dlaczego:

Wybierz jedną odpowiedź
21

Jeśli chcesz nam cokolwiek przekazać, co nie zostało poruszone w ankiecie, to jest ten moment :-)