.
Iskolai bántalmazások, cyberbullying
Tisztelt Uram vagy Hölgyem,
Kérem, szánjon néhány percet az idejéből
az alábbi kérdőív kitöltésére.
Kezd
Biztosított
Survio
Iskolai bántalmazások, cyberbullying, grooming, párkapcsolati gondok
1
Mi a cyberbullying?
Válasszon egy választ
Fizikai bántalmazás személyesen
Verbális bántalmazás személyesen
Internetes zaklatás
2
Történt-e már ilyesmi veletek?
Tudom érzékenyen érinthet titeket de őszintén válaszoljatok!
Igen, és elég rendszeresen.
Igen, de csak egyszer.
Még sosem.
3
Miféle módon zaklattak az interneten?
Ez azoknak szól akivel már történt ilyesmi!
4
Mit jelent a grooming kifejezés?
Válasszon egy vagy több választ
Szexuális bántalmazás
Behálózás az interneten, másik személynek adja ki magát, kedvesen viselkedik és először kisebb szívességeket kér.
Iskolai bántalmazás
5
Mit kell tenni ha valaki be akar hálózni titeket?
Válasszon egy vagy több választ
Először szóljunk egy felnőttnek akiben megbízunk és jelentsük fel!
Egyből szóljunk a rendőrségnek!
Ne szóljunk senkinek és menjünk bele a dolgaiba!
6
Történt már olyan veletek hogy valaki szexuális tartalmú képet kért vagy videóhívást akart kezdeményezni?
Válasszon egy vagy több választ
Igen és elég rendszeresen, bele is mentem!
Igen, de nem mentem bele és szóltam valakinek erről.
Még nem.
7
Térjünk át a párkapcsolatra a skálán állítsátok be melyik szó jellemzi a kapcsolatotokat!
0
Gyűlölködés
Szerelem
0
Hazugság
Őszinteség
0
Bánat
Öröm
Ok
8
Ha nem vagytok boldogok a kapcsolatotokban. Akkor mi a probléma köztetek?
9
Szerintetek melyik a legboldogabb pár a képen?
Válasszon egy választ
10
Észrevettétek már hogy a párotok kontrollál?
Ez másokat érzékenyen érinthet de válaszoljatok őszintén!
Történt már ilyesmi egyszer-kétszer hogy nem mehettem el otthonról.
Rendszeresen történik velem ez, és volt hogy kezet is emelt rám.
Még sosem történt velem ilyesmi boldog megbízható kapcsolatban vagyok.
11
Mi számít iskolai bántalmazásnak?
12
Történt/ történik veletek iskolai bántalmazás?
Válasszon egy vagy több választ
Igen rendszeresen.
Igen, néha.
Én bántok másokat.
Nem történt ilyesmi velem de láttam hogy mást bántottak, de nem avatkoztam bele.
Nem történt velem de kiálltam azért akit bántottak.
13
Mit kell tenni ha látjuk hogy valakit csúfolnak az iskolában?
Küldés