.

Kudarc feldolgozása óvodás gyermekeknél

Üdvözlöm,

Kérem szánjon néhány percet az idejéből az alábbi kérdőív kitöltésére.

Köszönöm

Biztosított
1

Milyen korban kezdik meg a kudarc feldolgozását tanítani?

2

Milyen módszerrekkel, milyen módszertannal?

3

Mennyire tartja ezt fontosnak (a kudarc feldolgozás tanítását)?

4

Amennyiben fontosnak tartja, miért gondolja így?