Laminacja rzęs

Szanowny Panie / Szanowna Pani,


Prosimy o poświęcenie kilku minut na wypełnienie poniższej ankiety dotyczącej produktu do laminacji rzęs.Uzyskaj perfekcyjne, laminowane rzęsy wyglądające za pomocą tego zestawu DIY! Zestaw zawiera 2 formuły opracowane specjalnie do stosowania w zestawie, aby przyciemnić i podnieść rzęsy w ciągu kilku minut, dając Ci zupełnie nowe, naturalnie wyglądające rzęsy! Zacznij od Lash Tint, aby przyciemnić naturalny kolor swoich rzęs, a następnie podnieś je za pomocą kleju do rzęs Lifting&Curling. Po zabiegu Twoje rzęsy będą ciemniejsze, uniesione i dłuższe: dla efektu "No Makeup".


Sposób użycia:

Krok 1:

Nałóż sporą ilość Lash Tint (APP557) zarówno na górne jak i dolne rzęsy. Jeśli produkt wejdzie w kontakt ze skórą, zaleca się natychmiastowe oczyścić to miejsce. Pozostaw Lash Tint na co najmniej 20 minut, a następnie usuń go za pomocą płynu do demakijażu.

Krok 2:

Odczekaj kilka sekund, aby pozwolić odparować removerowi, a następnie przystąp do nakładania kleju do rzęs Lifting&Curling (APP296). Użyj płaskiej części pędzelka, aby rozprowadzić produkt na górnych i dolnych rzęsach. Gdy rzęsy są już dobrze pokryte, zacznij rozprowadzać formułę za pomocą wyczesanej części szczoteczki aż rzęsy będą idealnie zdefiniowane, uniesione i podkręcone.

Rozpocznij ankietę teraz
Polityka Prywatności | Stwórz ankiety online za darmo | © Survio 2023