.
Hogyan élted meg az elmúlt évet?
Sziasztok!
Kérlek benneteket, töltsétek ki ezt az anonim kérdőívet!
Köszönöm 🙂
Kérdőív elindítása
Biztosított
Survio
1
Stressz - koncentráció nehézsége (Jelöld be, amelyik állítást igaznak érzed magaddal kapcsolatban!)
Válasszon egy vagy több választ
Nehezen vagy nem tudok koncentrálni a tanulásra.
Nem tudok a kezembe venni egy jó könyvet, nem köt le.
Inkább rövidebb videókat, rövid sorozatokat nézek, hosszabbakra nem tudok koncentrálni.
Képtelen vagyok hosszú ideig fókuszálni valamire.
Ezek a dolgok a vírus előtti időszakban is jellemzőek voltak rám.
Ezek a dolgok inkább a mostani időszakban lettek jellemzőek rám.
Egyik dolog sem jellemző rám.
Folytatás
2
"Túlélést" segítő kapcsolatok
Válasszon egy vagy több választ
Szűk családi kör
A tágabb család (unokatestvére, nagynéni, stb. )
Barátok
Egy állandó közösség (pl. edzés, szobatársak, táncegyüttes, futótársak, stb.)
Nagyon egyedül érzem magam
Folytatás
3
"Találkozásom" a Coviddal
Válasszon egy vagy több választ
Volt a családomban, aki elkapta.
Volt ismerősöm, barátom, aki elkapta.
Én is elkaptam.
Volt olyan családtag/barát/ismerős, akit így vesztettem el. 😔
Szerintem nem is létezik Covid...
Folytatás
4
Voltak/vannak olyan tevékenységek, amelyek segítettek/segítenek a lelki egészséged megőrzésében, amitől jobban tudtad/tudod érezni magad? Írd le ezeket!
Folytatás
5
A májusi nyitással kapcsolatban...
Válasszon egy választ
örülök, hogy közösségbe mehetek, még akkor is, ha csak másfél hónapra.
szerintem erre a kis időre már nincs értelme kinyitni az iskolákat.
félek, de azért várom a nyitást, elegem van az online létből.
Folytatás
6
Hallottam, hogy a 16 évesek is megkaphatják a védőoltást...
Válasszon egy választ
ezért a családommal úgy döntöttünk, én is igényem ezt.
de nem élek/élünk a lehetőséggel.
még gondolkodom/gondolkodunk.
Küldés