.

Hodně dobré jídlo ČZU

Dobrý den,

otvíráme nové občerstvení na Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze (PEF). Chtěli bychom vědět, co by vám vyhovovalo, staňte se spolutvůrci nového projektu a věnujte nám pár minut na vyplnění dotazníku. Děkujeme a těšíme se na viděnou.

Zabezpečeno
1

Chcete si sníst jídlo na místě nebo si ho raději vzít s sebou?

2

Když s sebou, jaký chcete obal?

3

Jaké jídlo byste uvítali?

4

Chcete si jídlo nandávat sami a platit dle hmotnosti?

5

Chcete standartní porce nandávané námi?

6

Chcete mít možnost si jídlo objednávat i dopředu?

7

Od kdy máme mít otevřeno?

8

Do kdy máme mít otevřeno?

9

A co víkendy? Také otevřeno?

10

Chceme připravovat zdravé snídaně. Co by Vám vyhovovalo?

11

Máte nápad, námět, myšlenku, chcete něco doplnit? Zde je prostor pro Vás: