Üdv! Szuszik Csanád vagyok és ezt a kérdőívet általános iskolásoknak és gimnazistáknak készítettem. Arra kérlek, hogy olvasd el figyelmesen a kérdőíven szereplő mondatokat! Add meg a nemedet, az életkorodat és hogy hanyadik osztályba jársz, azután pedig döntsd el, hogy a válaszok közül melyik jellemző rád és jelöld be!
Nagyon szépen köszönöm az időt, amit erre szánsz! :D