Powered by

Technologické inovace a jejich vliv na podnikání svatebních a rodinných fotografů

Krásný den, 

dovoluji si Vás požádat o Vaši účast v dotazníkovém průzkumu, který bude sloužit jako podstatná součást mé diplomové práce, zpracovávané v rámci studia Managementu na VŠE v Jindřichově Hradci. Cílem je získat relevantní data zejména o tom, jak rodinní a svatební fotografové v ČR využívají technologické inovace a jak tyto technologické inovace ovlivňují jejich podnikání. Některé otázky se týkají také proměn spotřebitelského chování klientů nebo situace na trhu v ČR.

Vaše účast spočívá ve vyplnění tohoto dotazníku, který je anonymní a zabere Vám maximálně cca 15 minut. Za jeho vyplnění není poskytována finanční odměna, Vaše účast v tomto dotazníkovém průzkumu je zcela dobrovolná.

Relevantním respondentem je fotograf, který se věnuje rodinné a svatební fotografii a má aktivní živnostenské oprávnění na provozování fotografických služeb. Pokud se tomuto druhu fotografování nevěnujete nebo nemáte aktivní toto živnostenské oprávnění, první nebo druhá otázka vás automaticky přesune na konec dotazníku bez možnosti jeho dalšího vyplňování.

Předem Vám mockrát děkuji za Váš čas a ochotu se zúčastnit dotazníkového výzkumu. Obrovsky si toho vážím a zdravím celou skvělou fotografickou komunitu.

S pozdravem a přáním krásného dne

Michaela Vávrová 

Spustit dotazník teď