.
Elégedett vagy a lakberendeződdel?
Szia,
Kérlek, szánj néhány percet az alábbi kérdőív kitöltésére, mert sokat segítenél nekem ezzel.
Kérdőív elindítása
Biztosított
Survio
Elégedett vagy a lakberendeződdel?
1
Hogyan találtál meg engem?
Válasszon egy választ
Interneten keresztül, felfedeztem a weboldalad és tetszett.
Facebook-on találtam rád.
Instagram-on találtam rád.
Ajánlott valaki. Ha igen, ki?
Ki?
2
Az együttműködésünk, a munka folyamata olyan volt, amilyennek elképzelted?
Válasszon egy vagy több választ
Igen, teljes mértékben.
Nem képzeltem el előre.
Nem. Másképp képzeltem el.
Nagyrészt igen, de hiányzott valami.
Mi hiányzott? Mit képzeltél el másként?
3
Elégedett vagy az együttműködésünkkel?
0 : egyáltalán nem, 100: teljes mértékben
Osszon el 100 pontok
A folyamat során a lakberendezőm figyelte és szem előtt tartotta az igényeimet.
0
0
100
A munka folyamán jól működött köztünk a kommunikáció.
0
0
100
A lakberendezési folyamat élvezetes volt számomra, közben magamat is jobban megismertem.
0
0
100
Elégedett vagyok a végeredménnyel, az elkészült enteriőrökkel.
0
0
100
4
Az alábbi képességek, jellemzők közül szerinted melyik milyen mértékben illik rám, illetve a munkámra?
0
Megbízhatatlan
Megbízható
0
Pontatlan (késik)
Pontos (időben érkezik)
0
Rossz az első benyomás
Szimpatikus első benyomásra
0
Nem figyel az ügyfélre
Odafigyel az ügyfélre
0
Szokványos megoldásokat alkalmaz
Kreatív, keresi az egyedit
0
Sok hibát ejt
Precíz, törekszik rá
Ok
Folytatás
Elégedett vagy a lakberendeződdel?
5
Jó dolognak tartod-e, hogy a lakberendező közvetlenül ajánl Neked kivitelező szakembereket?
Válasszon egy választ
Igen, nagyon jó, hogy a lakberendező már ismeri, megbízhatónak tartja.
Nem, mert ez nem a lakberendező dolga.
Igen, sőt! Leginkább azt szeretném, hogy a tervezés és a kivitelezés is egy kézben legyen.
6
Elégedett voltál-e az általam ajánlott kivitelező szakemberrel (asztalos, festő-tapétázó, köves stb.)
7
Ajánlanál engem lakberendezőként az ismerőseidnek?
Kérlek indokold meg röviden az IGEN vagy a NEM választ is. Ezzel sokat segítesz nekem a fejlődésben.
8
Ha egy dolgot kellene kiemelni, ami a legnegatívabb volt számodra bennem, vagy a munkámban, mi lenne az?
Kérlek őszíntén írd le, mert ezzel sokat segítesz nekem. Köszönöm!
Küldés