Powered by

GYMBUDDY

Dobrý den,

věnujte prosím několik minut svého času vyplnění následujícího dotazníku.


Chcete začať cvičiť no neviete ako správne na to? Nemáte dostatok peňazí na zaplatenie špičkového trenéra a fitness plánu? Od toho sme tu my, s našou jedinečnou službou.


Jsme start-up společnost na trhu, pod názvem Gymbuddy. Naše služba je inovativní aplikace přinášející do světa fitness revoluční změnu. Díky naší aplikaci se mohou fitness nadšenci z celého světa připojit a zároveň z ní těžit. Můžete být teda naším zákazníkem nebo i zaměstnancem. Je jen na vás, co si vyberete. 


Princip aplikace je jednoduchý. Při registraci si vybíráte buď pozici trenéra, nebo uživatele. Pokud zvolíte variantu (b), což je uživatel, budete si moci v následujících postupech vybrat a rezervovat daný termín, trenéra a čas tréninku. Naopak, pokud zvolíte variantu trénera amatéra, bude nutné prokázat své znalosti a projít standardní certifikaci.


Naše služby se od konkurence odlišují možností zaměstnání u nás a tím získáním zkušeností v oblasti fitness, osobním přístupem (rychlá komunikace díky aplikaci s Vaším trenérem), spoluprací s fitness centry a různymi slevovými kupóny. Spustit dotazník teď