Tisztelt kérdőív kitöltő!
Ha rászánod szabadidődet, nagyon szépen köszönöm ez szimplán egy egyszerű kis felmérés lenne, hogy van-e még egyáltalán igény SA:MP szerverekre úgy mint az elmúlt években, mivel azt mindannyian tudjuk eléggé kezdenek kimenni a divatból a magyar játékosok részéről a SanAndreas Multiplayer szerverei!
Minden kérdésre saját gondolatod szerint válaszolj, semmi sem nehéz egy rövid 7 kérdéses kérdőívről van szó!