.

Grand Theft Auto: San Andreas Multiplayer szerverekre igény a magyar játékosok részéről

Tisztelt kérdőív kitöltő!

Ha rászánod szabadidődet, nagyon szépen köszönöm ez szimplán egy egyszerű kis felmérés lenne, hogy van-e még egyáltalán igény SA:MP szerverekre úgy mint az elmúlt években, mivel azt mindannyian tudjuk eléggé kezdenek kimenni a divatból a magyar játékosok részéről a SanAndreas Multiplayer szerverei!

Minden kérdésre saját gondolatod szerint válaszolj, semmi sem nehéz egy rövid 7 kérdéses kérdőívről van szó!

Biztosított
1

Játszol még a SA:MP-val?

Válasszon egy választ
2

Mit néznél meg, mi tudna megfogni rajta?

Válasszon egy vagy több választ
3

Ha az egyébet is kiválasztottad kérlek írj ide valamit

4

Téged mennyire csábítana egy egyedileg kidolgozott szerver?

Állandó körülbelül 20-25 játékossal (kis város/falu esetéről beszélünk)?
5

Te benne lennél egy ötleted szerint elkészített szerver segítésében?

Feltéve, hogy tudsz is hozzátenni valamit a szerver mihamarabbi beindításához Ha a "NEM"-re mész, nem fog senki megsértődni, nem 12-13éves srác írta ezt a kérdőívet!
6

Ha érdekelne téged ez az egész "project" írd le akármilyen elérhetőséged, csak kérlek tüntesd fel!

Pl.: - skype: pelda.bela341 FIGYELEM! Ez kizárólag teszt jellegű project, és ami sül sül!!
7

"A SA:MP már lejárt játék" - Mennyire igaz állítás szerinted?