.

Zielone podsumowanie. Ankieta na zakończenie projektu "Drzewo - zielony przyjaciel człowieka"

Szanowny Panie / Szanowna Pani, prosimy o poświęcenie kilku minut na wypełnienie poniższej ankiety.

Zabezpieczony
1

Jak oceniasz przebieg projektu?

Wybierz jedną odpowiedź
2

Czy wg ciebie cele projektu zostały spełnione?

Wybierz jedną odpowiedź
3

Jak oceniasz swoje zaangażowanie w projekt?

Wybierz jedną odpowiedź
4

Jak oceniasz materiały edukacyjne wykorzystane w projekcie (przygotowane opisy do wydruku i na genial.ly oraz przygotowany padlet do umieszczania efektów)?

Wybierz jedną odpowiedź
5

Jak oceniasz działania edukacyjne proponowane w projekcie (doświadczenia/eksperymenty)?

Wybierz jedną odpowiedź
6

Czego nowego nauczyłaś/-eś się w projekcie?

7

Co byś zmienił(a) lub ulepszył(a) w przyszłych edycjach projektu?

8

Czy brałaś/-eś udział w spotkaniach online z organizatorem projektu?

Wybierz jedną odpowiedź
9

Które z doświadczeń lub eksperymentów związanych z drzewami/drewnem najbardziej Ci się podobało?

Wybierz jedną lub więcej odpowiedzi
10

Które z działań projektowych najbardziej Ci się podobało?

Wybierz jedną lub więcej odpowiedzi