.

Csapatépítő tréning elégedettségi felmérése

Reméljük jól éreztétek magatokat a tréningen, és sok élménnyel gazdagodtatok. Szeretnénk tudni, Ti hogyan éltétek meg a tréning első napját, ezért arra kérünk benneteket, hogy az alábbi kérdések megválaszolásával, osszátok meg velünk benyomásaitokat. véleményeiteket, javaslataitokat!

Köszönjük!


Biztosított
1

Mennyire voltál elégedett a trénerek személyével, felkészültségével?

Kérlek, értékeld a megfelelő számú csillag jelölésével.
2

Milyen mértékben felelt meg a tréning első napja az elvárásaidnak?

Kérlek, értékeld a megfelelő számú csillag jelölésével.
3

Milyen hasznosnak találtad a tréninget - a valós cél - a csapatépítés szempontjából?

Kérlek, értékeld a megfelelő számú csillag jelölésével.
4

Mennyire tetszettek a különböző program-elemek? (játékok, gyakorlatok)

Kérlek, értékeld a megfelelő számú csillag jelölésével.
5

Melyik volt a kedvenc játékod/gyakorlatod, ha volt ilyen?

6

Melyik játékban/gyakorlatban vettél részt a legkevésbé szívesen?

7

Mennyire érezted magad csapatjátékosnak?

Kérlek értékeld a megfelelő számú csillag jelölésével.
8

Melyik volt az a pillanat - ha volt ilyen - amikor úgy érezted, hogy valóban "egy hajóban evezünk"?

9

Milyen pozitív élményed/tapasztalatod volt a tréning folyamán?

10

Milyen negatív élményed/tapasztalod volt a tréning folyamán?

11

Milyen tréningen vennél részt szívesen a későbbiekben?

Válasszon egy vagy több választ
12

Kérjük, oszd meg velünk egyéb javaslatod, észrevételed!