Reméljük jól éreztétek magatokat a tréningen, és sok élménnyel gazdagodtatok. Szeretnénk tudni, Ti hogyan éltétek meg a tréning első napját, ezért arra kérünk benneteket, hogy az alábbi kérdések megválaszolásával, osszátok meg velünk benyomásaitokat. véleményeiteket, javaslataitokat!
Köszönjük!