FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ

Dobrý den,


jmenuji se Markéta Hovorková a jsem studentkou 3. ročníku Univerzity Pardubice Fakulty ekonomicko-správní. Ráda bych Vás požádala o vyplnění tohoto dotazníku, který je součástí mé bakalářské práce na téma: „Promotion ve finančních službách.“


Dotazník se týká především finančního plánování. Jedná se o poměrně novou službu a proto na začátek dotazníku přikládám krátkou definici pro ty, kteří o službě ještě nikdy neslyšeli.

"Finanční plánování je odborná služba, která zahrnuje systematický proces, během kterého poradci spolupracují s klienty na identifikaci jejich aktuální finanční situace a vydefinování finančních cílů (vlastní bydlení, tvorba rezervy, důchod, zajištění budoucích potřeb rodiny apod.) Na základě této analýzy navrhují konkrétní strategie a řešení pro dosažení těchto cílů a zlepšení finančního zdraví klienta. Finanční plánovač pomáhá svým klientům zorientovat se na finančním trhu, který je přesycen spoustou produktů, které ne vždy musí být vhodné (spoření, pojištění, investice, úvěry). Celkově má finanční plánování za cíl poskytnout klientům jasný směr a pomoc při řízení jejich financí tak, aby dosáhli finanční jistoty a naplnili své dlouhodobé finanční cíle."


Dotazník je zcela anonymní a veškerá získaná data budou použita výhradně ke zpracování bakalářské práce. Vyplnění Vám zabere nejvýše 5 minut.


Za ochotu a Váš cenný čas předem děkuji.

Spustit dotazník teď