A Tobie jak się tu pracuje?

Dzień dobry,

Jak sam/sama wiesz, w ostatnim czasie nasza Uczelnia dynamicznie się rozwija. Wdrażamy duże przedsięwzięcia, planujemy kolejne, dotykają nas zmiany i wyzwania rynku edukacyjnego, zmieniliśmy warszawską siedzibę.

Zdajemy sobie sprawę, że to dużo, że tempo pracy, ilość wyzwań i różne kierunki zmian mogą wpływać na Twój dobrostan i samopoczucie w pracy.

Chcemy dowiedzieć się jakie są Twoje potrzeby w środowisku pracy, co wesprze i podniesie Twoje zaangażowanie i satysfakcję z pracy, jak powinniśmy wspierać Ciebie w rozwoju i innych aspektach, aby środowisko pracy było dla Ciebie miejscem bezpiecznym i twórczym.

Dlatego przygotowaliśmy anonimowe badanie, które składa się z dwóch części:

W pierwszej części skupimy się na Twoich osobistych doświadczeniach, potrzebach i emocjach związanym z miejscem pracy i Twoim stanowiskiem.

W drugiej części skupimy się na wymiarze organizacji i tego jak oddziałuje ona na Twoje zaangażowanie, motywacje i poczucie bezpieczeństwa oraz spełnienia zawodowego.

Twoje odpowiedzi są dla nas ważne, pomogą lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i priorytety, po to abyśmy mogli projektować optymalne środowisko pracy i wprowadzić konieczne zmiany. Twoje odpowiedzi są anonimowe i poufne, będą wykorzystane tylko w celach badawczych.

Nie ma prawidłowych ani nieprawidłowych odpowiedzi - chodzi o wyrażenie swojego subiektywnego zdania i odczucia. Prosimy o szczerość, otwartość i udzielanie odpowiedzi, najlepiej odzwierciedlających Twoje osobiste doświadczenia.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące badania, prosimy o kontakt z nami.


Dziękujemy za Twój udział i informację zwrotną!


Dział Kadr i HR 


Rozpocznij ankietę teraz
Polityka Prywatności | Stwórz ankiety online za darmo | © Survio 2023