Dotazník pro uchazeče k PČR

Dobrý den, vážené dámy, vážení pánové, 

děkuji Vám za to, že jste se rozhodli dobrovolně vyplnit tento dotazník. Před několika měsíci či lety jsme se spolu, či s mými kolegyněmi, potkali u psychologického vyšetření pro potřeby zjišťování osobnostní způsobilosti k přijetí k Policii ČR. Aktuálně jsem se z pozice policejní psycholožky rozhodla uskutečnit výzkum v oblasti motivace u Policie ČR. Téma samotné práce nese název "Profesní motivace policistů v rámci Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje: Motivace přijít, setrvat a růst". Hlavním cílem bude poukázat na faktory spojené s motivací pro práci policisty, ale i důvody, které vedou uchazeče i samotné policisty k ukončení přijímacího řízení či služebního poměru, ale i zjistit, co uchazeče či policisty vede k příchodu, setrvání a následnému růstu či právě ukončení. 

Výzkum je vytvořen pro potřeby obhájení rigorózní práce k získání titulu PhDr. pod záštitou Katedry psychologie, Filozofické fakulty Univerzity Karlovy a schválen vedením Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje. 

Vyplněním dotazníku poskytujete i souhlas s účastí ve výzkumu, výsledky budou zcela anonymní. Vyplnění dotazníku Vám zabere přibližně 15 minut. 

V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte na e-mailu: lucie.hanzlickova@pcr.cz 

Děkuji za Vaši pomoc s výzkumem, vážím si toho. 


Lucie Hanzlíčková, psycholog Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje

Spustit dotazník teď