Indiferent de situatia pandemica,feedback-urile semestriale sustinute de CONSILIUL SCOLAR AL ELEVILOR vor avea loc si anul acesta.Rugamintea noastra este sa va alegeti un profesor caruia ii veti oferi un feedback:un mesaj de apreciere pentru efortul depus de-a lungul activitatii online sau sesizarea acestuia in cazul in care v-ati simtit neindreptatiti