Szia! :)
Reméljük élvezted a Skpe-os tréninget. Kérlek a kérdőív kitöltésével segíts bennünket abban, hogy a jövőben még inkább igényeitekre szabhassuk a képzést. Köszönjük!
A képzés értékelése:
A trénerek értékelése: