Zgłoszenie na zajęcia "Świadomy nastolatek" w ramach projektu "Tornado zagrożeń - świadomy rodzic i świadomy nastolatek" który jest finansowany przez Dzielnicę Ursynów m.st. Warszawy

Zapraszamy ursynowską młodzież do udziału w bezpłatnych zajęciach na platformie ZOOM

Spędź miło czas nie wychodząc z domu,

Poznaj nowych ludzi,

W przyjemnej atmosferze zdobądź nowe kompetencje,

Spotkajmy się na ZOOM

Stres nie musi być straszny (uczniowie klas 7 i 8)

Kiedy? 3.06.2020 g. 16.00-19.00

zajęcia prowadzi:

Anna Kawalska - psycholog, trener, terapeuta

Alicja Rygier - pedagog

Jeśli chcesz aby stres był Twoim sprzymierzeńcem odważnie podejmować nowe wyzwania, znaleźć dobre dla siebie sposoby radzenia sobie z tremą i stresem...

Sprawić, aby stres na egzaminie był Twoim sprzymierzeńcem to ten warsztat jest dla Ciebie!

Moje poczucie wartości (uczniowie klas 7i 8)

Kiedy? 5.06.2020 godz. 16.00-19.00

Zajęcia prowadzą:

Matylda Przepiórkowska - psycholog, trener

Agnieszka Masewicz-Majderdrut - psycholog, trener, coach

Chcesz polubić siebie, poznać mocne strony, wykorzystać swój potencjał i nabrać pewność… to ten warsztat jest dla Ciebie!

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami i klauzulą informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

  1. Organizatorem zajęć jest Studio Psychologii Zdrowia, z siedzibą przy ul. Zachodniej 5 w Pruszkowie zwana dalej Fundacją
  2. Zajęcia skierowane są do mieszkańców Warszawy, w szczególności mieszkańców Ursynowa i osoby związane z dzielnicą Ursynów (te osoby mają pierwszeństwo w rekrutacji). Udział w nich jest bezpłatny.
  3. W sytuacji, gdy Uczestnik chce zrezygnować z udziału w Wydarzeniu, to prosimy jak powiadomić o tym wysyłając maila na adres tornadozagrozen@gmail.com
  4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu Wydarzenia lub odwołania Wydarzenia w przypadku siły wyższej. W takiej sytuacji powiadomi o tym Uczestników mailowo, sms-em lub telefonicznie.
  5. Zapisując się na zajęciach zastanów się, czy w godzinach ich trwania możesz w nich uczestniczyć. Oczywiście w trakcie zajęć będą przerwy :)
  6. Zadbaj proszę o dostęp do sprzętu z mikrofonem. Jeśli masz taką możliwość, to także z działającą kamerą. Widząc się wzajemnie będziemy się czuć bardziej komfortowo :-)

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Państwa danych osobowych Studio Psychologii Zdrowia, z siedzibą przy ul. Zachodnia 5 w Pruszkowie, NIP 123 119 49 21

2. Państwa dane przetwarzane są w celu realizacji usługi polegającej na przeprowadzeniu zajęć w ramach projektu "Tornado zagrożeń - świadomy rodzic i świadomy nastolatek"– (przetwarzane dane to: imię i nazwisko uczestnika, adres email, imię i nazwisko dziecka, klasa, miasto, dzielnica).

3. Dane pozyskujemy bezpośrednio od Państwa, podają je Państwo w formularzu poniżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez ich posiadania nie jesteśmy w stanie przeprowadzić rekrutacji i zaprosić Państwo na zajęcia.

4. Państwa dane mogą być przekazywane innym odbiorcom – w sytuacji, gdy projekt realizowany jest w oparciu o dotację, to listy obecności z Wydarzeń przekazywane są Grantodawcy (Dzielnica Ursynów), w celu rozliczenia projektu. Państwa dane, na listach obecności z zajęć widzą też osoby z nami współpracujące – prowadzące Wydarzenia. Podpisali oni z nami odpowiednie klauzule, które zobowiązują ich do odpowiedniego przechowywania Państwa danych i zachowania ich w poufności.

5. Postawą prawną przetwarzania danych, zgodnie z RODO, jest: możliwość wykonania umowy lub podjęcia działań przed zawarciem umowy, której przedmiotem jest przeprowadzenie zajęć – art. 6, ust. 1 lit. b oraz, w przypadku zajęć organizowanych w oparciu o dotacje – art. 6, ust. 1 lit. f – konieczność rozliczenia projektu.

7. Dane osobowe przetwarzane będą do czasu ustania działania i wygaśnięcia podstawy prawnej związanej z realizacją działania "Tornado zagrożeń - świadomy rodzic i świadomy nastolatek" (projekt dotowany - obowiązek przechowywania dokumentacji przez 5 lat od zakończenia roku, w którym projekt był realizowany.)

8. W związku z przetwarzaniem danych osobowych posiadają Państwo następujące uprawnienia: prawo do dostępu do swoich danych i otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do wniesienia skargi do organu właściwego do spraw ochrony danych osobowych. Kontakt do organu nadzorczego umieszczony jest na stronie https://uodo.gov.pl/

9. Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu.

10. Jeżeli chcecie Państwo uzyskać informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w naszej organizacji prosimy o wysyłanie pytania na adres e-mail: tornadozagrozen@gmail.com

Rozpocznij ankietę teraz
Polityka Prywatności | Stwórz ankiety online za darmo | © Survio 2023