.

Kwestionariusz do programu fizjoprofilaktyki zdrowia

Dzień dobry! Jestem studentem piątego roku fizjoterapii na AWF Warszawa. Przeprowadzam badanie do pracy magisterskiej, polegające na ocenie autorskiego programu fizjoprofilaktyki zdrowia dla osób pracujących w pozycji siedzącej. Przed państwem pierwsza część kwestionariusza, którą należy wypełnić przed rozpoczęciem programu. Druga część zostanie udostępniona tuż po jego zakończeniu

Zabezpieczony
Proszę wybrać odpowiedź na każde z pięciu stwierdzeń, która najlepiej określa Pani/Pana samopoczucie w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Proszę o zwrócenie uwagi, że większe cyfry oznaczają lepsze samopoczucie.
1

Czułam się wesoła/Czułem się wesoły i w dobrym nastroju

Wybierz jedną odpowiedź
2

Czułam się spokojna i odprężona/Czułem się spokojny i odprężony

Wybierz jedną odpowiedź
3

Czułam się aktywna i energiczna/Czułem się aktywny i energiczny

Wybierz jedną odpowiedź
4

Budziłam się z uczuciem świeżości i wypoczęta/Budziłem się z uczuciem świeżości i wypoczęty

Wybierz jedną odpowiedź
5

Moje życie codzienne było wypełnione interesującymi mnie sprawami

Wybierz jedną odpowiedź