.

Intrum Tábor 1. turnus értékelése

Sziasztok!


Túl vagyunk az idei tábor első turnusán. Reméljük minden gyerek nagyon jól érezte magát és rengeteg új élménnyel gazdagodott az egy hét alatt.


Kérlek, töltsétek ki a kérdőívet, mondjátok el véleményeteket, javaslataitokat, hogy a jövő évi tábort még jobban a gyerekek igényeihez tudjuk igazítani majd!


Köszönjük.

Biztosított
1

Hány gyermeked vett részt a táborban?

Válassz egy választ!
2

Véleményed szerint a tábor általánosságban...

3

Mennyire vagy elégedett a tábort megelőző tájékoztatással?

4

Kérlek, értékeld a tábort a következő szempontok alapján:

Jelölj ki egy választ minden sorban!
5

Elfogadható volt számotokra a táborért befizetett díj, a 13 000 forint?

Válassz egy választ!
6

Mennyire voltatok elégedettek a táborban felszolgált ételekkel?

Jelölj ki egy választ minden sorban!
7

Milyen egyéb ételeket/italokat látnál szívesen legközelebb? Pl. több gyümölcsöt, több édeset, több mentes finomságot.

8

Kérlek, értékeld, hogy az egyes programok mennyire nyerték el a gyerekek tetszését?

Jelölj ki egy választ minden sorban!
9

Véleményed szerint milyen egyéb programnak örülnének a gyerekek?

10

Kérlek, fogalmazd meg a táborral kapcsolatban egy pozitív és/vagy negatív élményedet, ha volt ilyen!

11

Milyen egyéb javaslatod van, hogy még jobb legyen a tábor?

12

Jövőre is szívesen jönnél az Intrum táborba?

Válassz egy választ!

Köszönjük, hogy megosztottad velünk véleményedet!