Sziasztok!
Túl vagyunk az idei tábor első turnusán. Reméljük minden gyerek nagyon jól érezte magát és rengeteg új élménnyel gazdagodott az egy hét alatt.
Kérlek, töltsétek ki a kérdőívet, mondjátok el véleményeteket, javaslataitokat, hogy a jövő évi tábort még jobban a gyerekek igényeihez tudjuk igazítani majd!
Köszönjük.