Kedves Szülők!
A mostani gazdasági helyzetben meg szeretnénk kérdezni Titeket az iskolai karácsonyi ajándékokról, amit osztálypénzből szoktunk megvenni.
Kérjük, segítsetek és szavazzatok arról, kiknek és milyen értékben adjunk idén ajándékot - osztálypénzből.
Többségi szavazás dönt egy-egy kérdésben.
Előre is köszönjük!
7/A szmk