.

Iskolai karácsony 2022

Kedves Szülők!


A mostani gazdasági helyzetben meg szeretnénk kérdezni Titeket az iskolai karácsonyi ajándékokról, amit osztálypénzből szoktunk megvenni.

Kérjük, segítsetek és szavazzatok arról, kiknek és milyen értékben adjunk idén ajándékot - osztálypénzből.


Többségi szavazás dönt egy-egy kérdésben.


Előre is köszönjük!


7/A szmk

Biztosított
1

Adjunk-e Brigi néninek karácsonyra osztálypénzből ajándékot?

Ha igen, milyen értékben (javasolt ajándékot is írunk Brigi nénire szabottat).
2

Adjunk-e minden az osztályban tanító pedagógusnak (elvileg 14 fő) karácsonyra osztálypénzből ajándékot?

Ha igen, akkor itt is van ötlet, de örömmel várjuk, ha van jobb :)