Powered by

JAK DĚTI S JUVENILNÍ IDIOPATICKOU ARTRITIDOU (JIA) ZVLÁDAJÍ ŠKOLNÍ POVINNOSTI A JAK SE JIM S TOUTO NEMOCÍ ŽIJE - dotazník pro RODIČE/ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE

Milí rodiče!

Jmenuji se Michaela Heidlerová a studuji Pedagogickou fakultu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Sama jsem bývalou pacientkou Dětské revmatologické ambulance KDDL Praha (již 7 let se léčím se Systémovým lupusem). Vím tedy, jak je náročné s nemocí žít. Přesto jsem to však nevzdala a probojovala se až do 5. ročníku magisterského studia oboru Učitelství pro 1. stupeň základních škol. Nyní píši diplomovou práci, jejímž základem bude dotazník, který máte před sebou. 

Ráda bych Vás tímto požádala o jeho vyplnění. Zajímá mě především, jak Vaše dítě zvládá běžný školní den, jak tráví svůj volný čas, zda má již představy o své budoucnosti a jak se mu s touto nemocí žije.

Odpovídejte, prosím, pravdivě.

Postup při vyplňování dotazníku

1. Přečtěte si pozorně každou otázku.

2. Pokud je za otázkou nabídka odpovědí, vyberte tu, která se nejvíce podobá Vašemu názoru. Pokud je za otázkou hodnotící škála pěti obličejů, vyberte ten, který nejvíce vystihuje Váš pocit.

3. Po vyplnění dotazníku zkontrolujte, zda jste žádnou otázku nevynechali  (příp. ji doplňte) a klikni na ODESLAT dotazník. Budu ráda, když na volné řádky připíšete své názory a poznámky.

Spustit dotazník