.

Zajęcia w środę 03.04.2024

Według zarządzenia dziekana zajęcia w pierwszym tygodniu kwietnia powinny odbywać się zdalnie. Flasiński zaproponował (prosił, żeby nie odbierać tego jako sugestię), że możemy zrobić zajęcia wypadające w tym tygodniu jednak stacjonarnie. Mamy dać mu znać, czy jesteśmy jednogłośnie chętni na przeprowadzenie zajęć w formie stacjonarnej.

Zabezpieczony
1

Czy pasują Ci zajęcia w formie stacjonarnej?

Wybierz jedną odpowiedź