Według zarządzenia dziekana zajęcia w pierwszym tygodniu kwietnia powinny odbywać się zdalnie. Flasiński zaproponował (prosił, żeby nie odbierać tego jako sugestię), że możemy zrobić zajęcia wypadające w tym tygodniu jednak stacjonarnie. Mamy dać mu znać, czy jesteśmy jednogłośnie chętni na przeprowadzenie zajęć w formie stacjonarnej.