.

Анкета відповідальності учня


Защищено

Анкета відповідальності учня

ФОРМА ОСОБИСТОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗАМОВНИКА (клієнт/учень)


"Квиток в онлайн"- сукупність інформаційно консультаційних послуг на наведених в Оферті умовах у формі онлайн програми, яка спрямована на придбання Замовником інформації, умінь та навичок у сфері збільшення доходу без продюсерів та команди, за рахунок маркетингової системи, нейромережі та високим чекам внаслідок споживання контенту програми.

Беручи участь у цій програмі та приймаючи все нижчевикладене, я цілком усвідомлюю, що результати залежать виключно від моїх рішень, особистих зусиль, дій та чіткого, послідовного, неуклінного виконання всієї програми.


Я розумію та приймаю, що результат та способи застосування запропонованих інструментів повністю лежать на моїй відповідальності.

Беручи участь у цій програмі або будучи на її проведенні, я погоджуюсь без жодних винятків не робити аудіо-, відео- чи фотозаписи або будь-які інші записи будь-якого відрізку цієї програми. Я усвідомлюю, що ці матеріали захищені авторським правом, і гарантую, що не використовуватиму їх після закінчення програми, крім як для власних потреб.


Я беру на себе зобов'язання зберігати в таємниці будь-яку інформацію, яку отримаю під час живих зустрічей у Zoom від інших учасників програми, включаючи інформацію про їхнє особисте життя.


Я розумію, що вся інформація, що надається в ході програми, в усній чи письмовій формі, терміни та матеріали є власністю ФОП Провозіна Жанна Сергіївна та підлягають захисту авторським правом.


Я зобов'язуюсь не застосовувати надані матеріали таким чином, що може суперечити чинному законодавству чи домовленостям між нами. Я чудово розумію, що матеріал програми призначений виключно для мого особистого користування та не повинен передаватися третім особам.


Я беру на себе зобов'язання дотримуватись правил програми, включаючи виконання домашніх завдань та активну участь у дискусіях. До мого відома доведена інформація, що за систематичне невиконання домашнього завдання я можу бути виключений з програми . Я розумію, що важливо спілкуватися з іншими учасниками програми з повагою, без порушення їх прав , честі, гідності, ділової репутації.


Всі технічні моменти, перебої електроенергії, інтернет зв'язок , тощо, я вирішую самостійно. Та підтверджую, що зможу самостійно розібратись з додатками які радять використовувати для досягнення результатів у Програмі МаштабON.


Я повністю усвідомлюю необхідність слухати своє тіло та емоції під час виконання вправ, я розумію, що нові знання можуть викликати у мене негативні фізичні чи психічні реакції.


Я знаю, що всі внески за вже надані інформаційно консультаційні послуги не підлягають поверненню. У разі дострокового розірвання участі в МаштабON по моїй ініціативі я зобов'язуюсь сплатити неустойку згідно умов оферти.


Я погоджуюсь що уроки будуть викладатися на російській мові. 


Я підтверджую, що я уважно прочитав(ла) і повністю усвідомив(ла) усі пункти цієї ✅анкети,

✅оферти:https://nb3h5.weblium.site


✅політики конфіденційності: https://ob6lz.weblium.site


✅згоди на обробку персональних даних та розсилку реклами: https://o6qfp.weblium.site


та повністю згоден(а) з умовами викладеними у вищевказаних документах.


Виконавець: Рішко Вікторія Миколаївна

ІПН: 5242935607

Контактний телефон: +48506378065

email:viktoriarishko1311@gmail.com


https://cl1vo.weblium.site


1

П.І.Б

2

Адреса електронної пошти

3

3. Я погоджуюсь з умовами*

Обери один або декілька варіантів