Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Szanowni Państwo,

Tarnowskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych TARSON rozważa uruchomienie bezpłatnej wypożyczalni rowerów trójkołowych w Tarnowie Podgórnym lub okolicach. To kolejna forma wspierania osób niepełnosprawnych realizowana w naszym Stowarzyszeniu.

Aby ten pomysł stał się rzeczywistością potrzebujemy rzetelnych danych, które pozwolą nam określić zapotrzebowanie na taką usługę.

Z góry dziękujemy za wypełnienie ankiety.

Klauzula informacyjna

W Stowarzyszeniu Tarson szanujemy Twoją prywatność i dane osobowe.

Wypełnienie niniejszego formularza jest dobrowolne i równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla celów statutowych Stowarzyszenia. Jeżeli chcesz, abyśmy dalej informowali Cię o projekcie wypożyczalni rowerów trójkołowych, pozostaw swoje dane kontaktowe – e-mail lub numer telefonu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Tarnowskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych TARSON (ul. Poznańska 122, 62-080 Tarnowo Podgórne).

Z administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres wskazany powyżej lub email: stowarzyszenie@tarson.pl

Ponadto Stowarzyszenie TARSON oświadcza, iż nie podejmuje zautomatyzowanych decyzji w indywidualnych przypadkach, nie dokonuje zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych w tym profilowania.

Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W każdej chwili mogą Państwo wycofać zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez oświadczenie złożone na piśmie wobec administratora Państwa danych. Dane osobowe zostaną usunięte przez administratora po otrzymaniu przez niego odwołania zgody na ich przechowywanie i wykorzystywanie w przypadku jeśli operacje na danych osobowych opierają się wyłącznie na Państwa zgodzie na ich przetwarzanie.

Każdy ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna, iż przetwarzanie dotyczących Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r.

Imię i nazwisko osoby zainteresowanej wypożyczaniem roweru

Pozostało 250 znaków

Dane kontaktowe (e-mail, telefon) - podaj, jeżeli chcesz otrzymać informację o dalszych losach tego projektu

Pozostało 250 znaków

Miejsce zamieszkania (tylko miejscowość)
Wymagana odpowiedź

Pozostało 250 znaków

Czy osoba zainteresowana korzystała już z roweru trójkołowego?

Wzrost osoby zainteresowanej
Wymagana odpowiedź

Wiek osoby zainteresowanej
Wymagana odpowiedź

Pozostało 250 znaków

Jak często i na jak długo rower byłby potrzebny?
Wymagana odpowiedź

Pozostało 250 znaków

Transport roweru z wypożyczali do domu
Wymagana odpowiedź