Výskyt úzkosti u lidí s IBS a jeho vliv na sebepojetí v souvislosti s osobnostními rysy

Vážená paní, Vážený pane,

            vítám Vás u dotazníku, který se zabývá syndromem dráždivého tračníku (IBS), jeho vlivem na úzkost, sebepojetí a dává ho do souvislosti s osobnostními rysy. V rámci této testové baterie budete vyplňovat celkem tři standardizované dotazníky, které si kladou za cíl srovnat skupinu lidí s IBS se skupinou bez tohoto onemocnění. Je určen pro všechny občany České republiky od 18 do 30 let včetně. Pokud tedy splňujete tato kritéria, budu velice ráda, když si uděláte chvilku času na jeho vyplnění. Veškeré další instrukce jsou vypsány v průběhu dotazníku.

            

Jmenuji se Anna Stanková a jsem studentkou Univerzity Palackého v Olomouci oboru psychologie. Tento dotazník je součástí mé bakalářské práce, která nese název: Výskyt úzkosti u lidí se syndromem dráždivého tračníku a jeho vliv na sebepojetí v souvislosti s osobnostními rysy. V případě, že IBS nemáte, i tak Vás poprosím o vyplnění tohoto dotazníku. Vaše výsledky budou použity ke srovnání se skupinou lidí, kteří IBS mají. 


Dotazník obsahuje celkem 145 položek. Nelekejte se tak vysokého počtu položek, vyplnění dotazníku Vám zabere asi 10-15 minut.  


Poprosím Vás o přesné následování instrukcí, které jsou vložené vždy před jednotlivými oddíly dotazníku. 


Vyplnění dotazníku je zcela anonymní. Nebude tedy obsahovat Vaše jméno ani jiné informace, které by Vás mohly individuálně identifikovat. Žádná odpověď není správná ani špatná, proto Vás poprosím o co nejupřímnější vyplnění všech otázek. Když byste některé otázce nerozuměl/a nebo si nevěděl/a rady, neváhejte se mi ozvat na níže uvedený kontakt.


Vyplněním dotazníku souhlasíte se zpracováním Vašich odpovědí v rámci výzkumu k mé bakalářské práci. 


Předem Vám moc děkuji za Váš čas a vyplnění dotazníku.


Realizátorka výzkumu:                          

jméno: Anna Stanková

tel. 722 690 262

e-mail: stanan10@upol.cz


Instituce, pod kterou je výzkum realizován:

Univerzita Palackého v Olomouci

Katedra Psychologie FF UP

Vodární 6, Olomouc 771 80

Spustit dotazník teď