Badanie świadomości wpływu seksualności na dobrostan człowieka.

Szanowny Panie / Szanowna Pani. 

Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w ankiecie, która jest częścią badania przeprowadzanego w ramach mojej pracy dyplomowej.

Czy jesteś studentem/ studentką do 35 roku życia i studiujesz w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym? Jeśli tak, to serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym świadomości wpływu seksualności na dobrostan człowieka. 

Seksualność jest jednym z najważniejszych aspektów naszego życia, aczkolwiek często pomijany w rozmowach i badaniach. Dlatego też zechciałam zagłębić się w tę tematykę i dowiedzieć się, jak nasza seksualność wpływa na nasz ogólny stan zdrowia i szczęścia.

Twoje zdanie jest dla mnie niezwykle ważne, możesz wnieść cenny wkład w moją wiedzę na temat seksualności i jej wpływu na dobrostan człowieka. Ankieta jest anonimowa i trwa zaledwie kilka minut.


Moje badanie może przyczynić się do wprowadzenia pozytywnych zmian w edukacji seksualnej i świadomości w naszym społeczeństwie. Z góry dziękuję za Twój wkład i zaangażowanie i każde udostępnienie ankiety wśród Twoich znajomych!

Rozpocznij ankietę teraz