.

Tréning - visszajelzés

Fontos számunkra a véleményed, ezért kérünk szánj pár percet a visszajelzés kitöltésére, és oszd meg élményeidet, hogy mindenki az igényeinek és elvárásainak megfelelő képzéseken tudjon részt venni!

Biztosított
1

Képzés neve:

2

Képzés helyszíne:

3

Képzést tartó intézmény:

4

Tréner neve:

5

Képzés időpontja:

6

Miről szólt a képzés?

7

Összességében milyennek találtad a képzést?

Szöveges kifejtés után kérlek értékeld 1-4-es skálán a képzést!
8

Összességében milyennek találtad a képzést?

4 csillag - nagyon jó
9

Hogyan értékeled a trénert?

(pl.: felkészültség, csapatra való ráhangolódás)
10

Hogyan értékeled a tréninget tartalmát tekintve?

(pl.: témakörök, aktualitás, munkában való hasznosság, voltak új ismeretek)
11

Mit tanultál belőle?

(pl.: napi gyakorlatok, volt-e olyan, amit már használtál is?)
12

Mi tetszett benne a legjobban?

13

Mi tetszett benne a legkevésbé?

14

Milyennek találtad a képzés szervezettségét?

(pl.: előzetes információ, ütemezés, csoportlétszám)
15

Ajánlanád-e másoknak is ezt a képzést? Ha igen, miért?