.

Empátia

Szia, egy kis játékos önismereti lehetőség vár rád!

Az Érzelmi Intelligencia egyre fontosabb szerepet kap az életben. Segíti a kapcsolatok kialakítását, megtartását. Az EQ (Érzelmi Intelligencia) fontos eleme az empátia, beleérző képesség. Ha szeretnéd tudni, hogy mennyire vagy erős ezen a téren, vagy még van lehetőséged fejlődni, tölsd ki ezt a kérdőívet. Az eredményt visszajelzem neked. Üdvözlettel: Gabi néni

Mással NE oszd meg, nem fogok tudni visszajelezni!!!

Biztosított
1

Szomorúvá tesz, ha egy csoportban magányos idegent látok

Válasszon egy választ
2

Az emberek túl sok érzékenységet mutatnak az állatok iránt

Válasszon egy választ
3

Gyakran bosszant, ha az emberek a nyilvánosság előtt jelenetet rendeznek

Válasszon egy választ
4

Felbosszantanak az olyan boldogtalan emberek, akik csak magukon sajnálkoznak

Válasszon egy választ
5

Én is ideges leszek, ha a többiek körülöttem idegennek látszanak

Válasszon egy választ
6

Ostobaságnak tartom azt, hogy az emberek boldogtalanságuk miatt sírnak

Válasszon egy választ
7

Hajlamos vagyok arra, hogy barátom problémáiba érzelmileg beleéljem magam

Válasszon egy választ
8

Néha a szerelmes dalok szövegei mélyen megindítanak

Válasszon egy választ
9

Hajlamos vagyok elveszíteni az önuralmamat, ha rossz hírt viszek az embereknek

Válasszon egy választ
10

A körülöttem levő emberek nagy hatással vannak hangulatomra

Válasszon egy választ
11

A legtöbb idegen, akivel találkoztam hűvösnek és érzelem nélkülinek látszott

Válasszon egy választ
12

Jobban szeretnék szociális gondozó lenni, mint a kiképzésükben résztvevő központban dolgozni

Válasszon egy választ
13

Nem fogok kiborulni csak azért, mert egy barátom kiborult

Válasszon egy választ
14

Szeretem nézni az embereket, amikor ajándékot bontanak ki

Válasszon egy választ
15

A magányos emberek valószínűleg barátságtalanok

Válasszon egy választ
16

Síró embereket látva feldúlt leszek

Válasszon egy választ
17

Néhány dal boldoggá tesz

Válasszon egy választ
18

Igazából bele tudom élni magam egy regény szereplőinek érzéseibe

Válasszon egy választ
19

Nagyon dühös leszek, ha azt látom, hogy valakivel kegyetlenül bánnak

Válasszon egy választ
20

Képes vagyok arra, hogy nyugodt maradjak, akkor is, ha a többiek körülöttem idegeskednek

Válasszon egy választ
21

Ha egy barátom a problémáiról kezd el beszélni, megpróbálom a társalgást másra terelni

Válasszon egy választ
22

Mások nevetése nem ragad rám

Válasszon egy választ
23

Néha a moziban azon szórakozom, hogy körülöttem sírnak vagy szipognak

Válasszon egy választ
24

Képes vagyok döntést hozni, anélkül, hogy az emberek érzései befolyásolnának

Válasszon egy választ
25

Nem vagyok képes továbbra is jól érezni magam, ha az emberek körülöttem lehangolnak

Válasszon egy választ
26

Nehéz azt látnom, hogy némely dolog mennyire kiborítja az embereket

Válasszon egy választ
27

Teljesen kiborít, ha látom, hogy állatot kínoznak

Válasszon egy választ
28

Könyvekbe vagy filmekbe beleélni magát az embernek egy kicsit ostoba dolog

Válasszon egy választ
29

Felháborít, ha idős embereket segítség nélkül látok

Válasszon egy választ
30

Ha valakinek a könnyeit látom, az inkább bosszant, mint együttérzést vált ki belőlem

Válasszon egy választ
31

Nagyon magával ragad a film

Válasszon egy választ
32

Gyakran azt találom, hogy a körülöttem lévő emberek izgatottsága ellenére is hűvös maradok

Válasszon egy választ
33

A kis gyerekek néha értelmetlenül sírnak

Válasszon egy választ
34

Köszönöm, hogy kitöltötted, ha szeretnéd az eredményt, add meg az email címed: