Upozornění: Je zobrazen náhled na dotazník, ve kterém nedochází k ukládání dat. Pokud chcete dotazník vyplnit, klikněte zde.

VÝVAR #2 /Konference divadelního pohybu a tance/ s polévkou

Sběr odpovědí byl ukončen.

Dobrý den,

tento dotazník slouží k registraci a potvrzení své účasti na Vývar #2 / Konference divadelního pohybu a tance/ s polévkou, 10. března v divadle BuranTeatr, Kounicova 20, Brno.

Program konference:

16:30 - zahájení konference, 1. promítání filmu

17:00 - prezentace tvůrců – headliners v kavárně Black Box Cafe v prostoru BuranTeatru. Obsahem jednotlivých příspěvků tvůrců bude především prezentace jejich současných projektů, kterými poslední dobou aktivně žijí, ať už se jedná o blížící se premiéru, účast na rezidenčním pobytu, připravovaná inscenace/choreografie nebo dokonce pedagogickou činnost. Po skončení každé 10 minutové prezentace bude následovat prostor (cca 5 minut) pro dotaz od diváků. Kromě pozvaných hostů se prezentace na 5 minut v rámci OPEN MIC mohou zúčastnit také performeři či tvůrčí skupiny a platformy, kteří při registraci projeví o prezentaci zájem.

18:30 – networking hodina: hodina volných diskusí mezi všemi zúčastněnými, kteří by se chtěli více doptat umělců na jejich projekty, nebo navázat kontakty či spolupráci. A protože bude konference probíhat ve večerních hodinách, bude pro všechny zúčastněné připravena možnost společně povečeřet polévku (vývar?), která bude připravena na baru.

+ 2. promítání filmu

19:30 - Pro ty, kteří budou chtít pokračovat ve sdílení večera, společných témat a otázek z oblasti pohybového divadla a tance, bude možnost pokračovat na představení pohybové performance Song lines: expedice 97/18 Tomáše Janypky a Sabiny Bočkové, kterou uvedeme v rámci "něčeho jako festival" Náplava // Příliv nezávislé mimobrněnské scény.

Po skončení představení se společně přesuneme na činoherní zkušebnu, kde plynule navážeme diskusí.

Více informací o headliners, o tématu diskuse a doplňující informace o průběhu konference budeme průběžně doplňovat v programu divadla BuranTeatr a zasílat Vám osobně na kontakt uvedený v dotazníku.

Za vyplnění dotazníku děkujeme a těšíme se na Vás!

BuranTeatr

Konference se zúčastním jako...
Povinná odpověď

Máte zájem o 5 minutovou prezentaci svého projektu, činnosti v rámci Open Mic?
Povinná odpověď

Pokud ano, napište nám název a stručnou anotaci Vaší prezentace.

Zbývá 1500 znaků

Máte zájem o polévku (vegan) v rámci času stráveného pro networking?
Povinná odpověď

Máte zájem zúčastnit se představení pohybové performance Song lines: expedice 97/18 Tomáše Janypky a Sabiny Bočkové?
Povinná odpověď

Máte zájem zúčastnit se moderované diskuse?
Povinná odpověď

Prosíme o vyplnění Vašich kontaktních údajů (jméno, název spolku, organizace, platformy, Váš e-mail). Budete informováni o zařazení mezi prezentující subjekty v rámci Open Mic. Stejně Vám zašleme seznam zúčastněných a prezentujících subjektů a také přesné informace před konáním VÝVARu #2 / Konference divadelního pohybu a tance/ s polévkou.
Povinná odpověď

Zbývá 1500 znaků

Souhlasím se zařazením do seznamu zúčastněných na konferenci nebo do seznamu prezentujících subjektů v rámci Open Mic a se zpracováním svých kontaktních údajů, které jsem uvedl/a.
Povinná odpověď

Přeju si v budoucnu dostávat informační mail o probíhajících událostech v oblasti pohybového divadla, performance a tance v BuranTeatr.
Povinná odpověď