.

Microbit

Tisztelt Uram vagy Hölgyem,


Kérem, szánjon néhány percet az idejéből

az alábbi kérdőív kitöltésére.

Biztosított
1

Kérlek értékeld hogyan érezted magad a foglalkozáson!

2

Mennyire voltak számodra érdekesek a "feladatok" ?

3

Hogyan értékelnéd az én munkámat?

0
Nem voltál segítőkész
Segítőkész voltál
0
Egyáltalán nem voltál kreatív
Nagyon kretaív voltál
0
A foglalkozást rendezetlen volt,
A foglalkozás jól megszervezett volt
0
Nem lehetett érteni a magyarázataidat
Érthetően magyaraztál
0
Nyomasztó és unalmas volt a hangulat
Jó volt a hangulat
4

Melyik feladat tetszett a legjobban?

Válasszon egy választ
5

Foglalkoznál-e a microbittel a késöbbiekben, akár önállóan, akár iskolai körülmények között?

Válasszon egy választ
6

Szívesen járnál az ELTE IK karára?

Válasszon egy választ
7

Kérlek, ha van bármi észrevételed, megjegyzésed, akár a microbittel vagy az én munkámmal kapsolatban, írd le bátran! Ezzel nagyon sokat segítesz