.

Poziom zadowolenia uczniów - lekcja biologii

Szanowny Panie / Szanowna Pani, prosimy o poświęcenie kilku minut na wypełnienie poniższej ankiety.

Zabezpieczony
1

Czy lekcja biologii była interesująca?

Odpowiedź na pytanie dotyczące zainteresowania uczniów lekcją biologii.
2

Oceń lekcję biologii w skali od 1 do 10.

Oceń jakość lekcji biologii na skali od 1 do 10, gdzie 1 oznacza bardzo słabo, a 10 bardzo dobrze.
3

Co było najlepsze na lekcji biologii?

Odpowiedz na pytanie dotyczące najbardziej pozytywnego elementu lekcji biologii.
4

Czy materiał był zrozumiały?

Wyraź swoją opinię na temat zrozumiałości materiału na lekcji biologii.
5

Czy lekcja biologii była odpowiednio trudna?

Określ swoje zdanie na temat stopnia trudności lekcji biologii.
6

Czy chciałbyś/chciałabyś więcej takich lekcji?

Wyraź swoje zainteresowanie przyszłymi lekcjami biologii.
7

Czy lekcja biologii pomogła Ci zrozumieć świat przyrody?

Wyraź swoje zdanie na temat korzyści płynących z lekcji biologii.
8

Jakie zagadnienie z lekcji biologii było najtrudniejsze?

Podaj informację na temat trudności na lekcji biologii.
9

Czy lekcja biologii była dobrze zorganizowana?

Oceń zorganizowanie lekcji biologii.
10

Jakie dodatkowe tematy chciałbyś/chciałabyś poznać na kolejnej lekcji biologii?

Podziel się z nami tematami, które interesowałyby Cię na przyszłych lekcjach biologii.