.
Poziom zadowolenia uczniów - lekcja biologii
Szanowny Panie / Szanowna Pani, prosimy o poświęcenie kilku minut na wypełnienie poniższej ankiety.
Zacząć
Zabezpieczony
Survio
Stwórz ankietę
1
Czy lekcja biologii była interesująca?
Odpowiedź na pytanie dotyczące zainteresowania uczniów lekcją biologii.
Tak
Nie
Nie mam zdania
2
Oceń lekcję biologii w skali od 1 do 10.
Oceń jakość lekcji biologii na skali od 1 do 10, gdzie 1 oznacza bardzo słabo, a 10 bardzo dobrze.
3
Co było najlepsze na lekcji biologii?
Odpowiedz na pytanie dotyczące najbardziej pozytywnego elementu lekcji biologii.
4
Czy materiał był zrozumiały?
Wyraź swoją opinię na temat zrozumiałości materiału na lekcji biologii.
Tak
Nie
Nie wiem
5
Czy lekcja biologii była odpowiednio trudna?
Określ swoje zdanie na temat stopnia trudności lekcji biologii.
Za trudna
Odpowiednia
Za łatwa
6
Czy chciałbyś/chciałabyś więcej takich lekcji?
Wyraź swoje zainteresowanie przyszłymi lekcjami biologii.
Tak
Nie
Nie mam zdania
7
Czy lekcja biologii pomogła Ci zrozumieć świat przyrody?
Wyraź swoje zdanie na temat korzyści płynących z lekcji biologii.
Tak
Nie
Nie wiem
8
Jakie zagadnienie z lekcji biologii było najtrudniejsze?
Podaj informację na temat trudności na lekcji biologii.
9
Czy lekcja biologii była dobrze zorganizowana?
Oceń zorganizowanie lekcji biologii.
Tak
Nie
Nie mam zdania
10
Jakie dodatkowe tematy chciałbyś/chciałabyś poznać na kolejnej lekcji biologii?
Podziel się z nami tematami, które interesowałyby Cię na przyszłych lekcjach biologii.
Wyślij
Stwórz ankiety online