Szanowna Pani/Szanowny Panie,
jestem studentką drugiego roku pedagogiki na Akademii Kujawsko-Pomorskiej w Bydgoszczy. Przygotowuję pracę dyplomową związaną z opiniami nauczycieli edukacji przedszkolnej na temat postrzegania i wyobrażeń dotyczących pracy zawodowej nauczycieli edukacji przedszkolnej.
Zwracam się do Pani/Pana z uprzejmą prośbą o wypełnienie niniejszego kwestionariusza ankiety. Nie ma w nim ani dobrych, ani złych odpowiedzi. Proszę o udzielenie szczerych odpowiedzi, zaznaczając właściwe warianty odpowiedzi. Badania są anonimowe, a ich wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie w celach naukowych.
Dziękuję bardzo za wypełnienie ankiety oraz poświęcony czas.
Martyna Kowalik