Tisztelt Kitöltő!
Dajka-Szabó Krisztina vagyok, a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Karának végzős közgazdásztanár mesterszakos hallgatója.
Jelen kérdőívben azt kutatom, miért tanulunk 30 éves kor felett. Ennek okait és motiválását keresem. A kérdések ezt a témakört járják körbe, legyen kedves a válaszok megadásánál a felnőttkori tanulásra, és okaira összpontosítani.
A kutatásom szakmai felügyelet mellett zajlik, Szántó Gerda Phd hallgató segítségével.
A kérdőív kitöltése körülbelül 10 perc.
A tesztkitöltés önkéntes és az adatok feldolgozása anonim módon történik, a személyek azonosítására alkalmas adatot nem kérek a kutatás során, az adatokat a kutatási etikai elveknek megfelelően, bizalmasan kezelem. A válaszadás bármely ponton megszakítható, ebben az esetben korábbi válaszai sem kerülnek felhasználásra.
Megtisztelő segítségét előre is köszönöm!
Kérem, amennyiben egyetért az alábbi feltételekkel, és hozzájárul a kutatásban való részvételhez, akkor kattintson a KÉRDŐÍV ELINDÍTÁSA négyzetre.
Kijelentem, hogy a Debreceni Egyetem hallgatója által végzett kutatásban önként veszek részt. A kutatás jellegéről, annak megkezdése előtt kielégítő tájékoztatást kaptam. Tudomásul veszem, hogy a kutatás során nyert, anonim adataimat bizalmasan kezelik. Hozzájárulok ahhoz, hogy a kutatás során a rólam felvett, személyem azonosítására nem alkalmas adatok más kutatók számára is hozzáférhetők legyenek. Fenntartom a jogot arra, hogy a vizsgálat során annak folytatásától bármikor elállhassak. Ilyen esetben a rólam addig felvett adatokat törölni kell.
Elmúltam 18 éves és a kutatásban való részvételem körülményeiről részletes tájékoztatást kaptam. A feltételekkel egyetértek és a részvételt vállalom.
Előre is köszönöm, hogy hozzájárul a kutatásomhoz!