Kedves Kollégák!
Arra törekszünk, hogy a szülőkkel történő kapcsolattartás, kommunikáció hatékonyabb legyen az óvodában és iskolában. Annak érdekében kérjük a Ti véleményeteket, tapasztalataitokat, hogy azokat összesítve, egy jól működő kommunikációs csatornát építsünk ki. Kérem, szánjatok 20 percet az időtökből az alábbi kérdőív kitöltésére.