Szia!
Ezt a kérdőívet azért kaptad, hogy felmérjem az általános állapotodat, étkezési szokásaidat, panaszaidat. Kérlek, hogy őszintén válaszold meg a kérdéseket annak érdekében, hogy minél hatékonyabb legyen a közös munka és így a célod elérése!
Köszönöm! :)