Upozornění: Je zobrazen náhled na dotazník, ve kterém nedochází k ukládání dat. Pokud chcete dotazník vyplnit, klikněte zde.

Moje obec - místo, kde žiju.

Sběr odpovědí byl ukončen.

Vážení,

jak se vám žije ve vaší obci? Co se vám tu líbí a co naopak postrádáte? Vyjádřete prosím svůj názor prostřednictvím této ankety, jejímž cílem je zjistit, jak se žije lidem na Blovicku, Přešticku, Mirošovsku a Staroplzenecku. Anketu můžete anonymně vyplnit do 31.3. 2021.

Komu je anketa určena?

Anketa je určena obyvatelům z obcí okolí měst Blovice, Přeštice, Mirošov a Starý Plzenec.

MAS Aktivios, z.s. je nezisková organizace, která působí v 68 obcích a městech na Blovicku, Přešticku, Mirošovsku a Staroplzenecku již od roku 2005. Usiluje o další rozvoj tohoto venkovského regionu a snaží se zlepšit kvalitu života lidí, kteří zde žijí. Za dobu své existence finančně podpořila částkou přes 140 mil. Kč více než 230 smysluplných projektů obcí, neziskových organizací, zemědělských i nezemědělských podnikatelů. Aby získala další finanční prostředky z Evropských fondů i pro následující sedmileté období, musí připravit strategický dokument, který mapuje aktuální potřeby a problémy daného území, a na kterém se vyplněním dotazníku můžete podílet i Vy.

Děkujeme za váš názor a za spolupráci.

Ing. Petr Brandl, předseda výboru spolku MAS Aktivios, z.s. a Ing. Hana Bouchnerová, manažerka MAS Aktivios, z.s., telefon: 728 168 248, e-mail: info@mas-aktivios.cz, Nezdice 46, 334 01 Přeštice.

1 Obec, ve které žijete:

Zbývá 100 znaků

2 Čeho si nejvíce ceníte na místě, kde žijete?

Uveďte maximálně 6 odpovědí.

3 Co Vám nejvíce vadí na místě, kde žijete?

Uveďte maximálně 6 odpovědí.

4 Do jaké z následujících oblastí by podle Vás měla směřovat finanční podpora?

Uveďte maximálně 6 odpovědí.

5 Budeme rádi za další podněty týkajících se rozvoje Vaší obce či celého regionu. Můžete nám také sdělit cokoliv dalšího, co máte na srdci.

Zbývá 1500 znaků

6 Jste:

7 Váš věk:

8 V současné době jste:

9 V případě, že budete chtít obdržet informace o výsledcích ankety nebo být informován/a o činnosti MAS Aktivios, uveďte prosím na sebe kontaktní e-mail či telefon:

Zbývá 1500 znaků