.

IT levelezés átállás

Kedves Kollega!

Az IT átállásunk egy új és fontos mérföldkövéhez érkeztünk. Új és modernebb levelező rendszerünk lesz. Első körben azoknál a személyeknél, akiknek a telefonon is bevan állítva a levelezés.

Ennek a lecseréléshez, azonban szükséges lesz egy konkrét napra, amikor mindenki (aki a fenti kategóriába esik) eszközeivel együtt Móron lesz.

Két időpontot tudunk kijelölni az Unicomp-al közösen. Ezek Augusztus utolsó péntekje (08.26.) vagy Szeptember első péntekje (09.02.) Ezzel kapcsolatban szeretnénk felmérni melyik nap lenne a legjobb legtöbbeteknek és kijelölni azt a napot egy kérdőív segítségével.

Figyelem! Csak egy nap lesz meghatározva a többség által, így kérlek 08.15-ig töltsd ki a kérdőívet és amennyiben egy nap megfelelő a számodra a második kérdést is válaszold meg, hogy feltudjuk mérni a szervezési lehetőségeket.

Biztosított
1

Név

2

Melyik nap lenne neked alkalmas, hogy Móron beállításra kerüljön az új levelező rendszer?

Válassz egy választ
3

Amennyiben szabadságon vagy a fenti időpontok valamelyikében (amit nem jelöltél be alkalmas időpontnak) Móron tudnád hagyni a telefonodat és a laptopodat a másik alaklommal?

Válasszon egy választ