.

A zenetanulás hatásai - utánkövetés

Sziaszok!

Kedves volt Növendékek!

A felmérésem célja az UTÁNKÖVETÉS. Arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek mit adott nektek a zenélés? A kérdőívhez nem kapcsolódik a Liszt zeneiskola, ez csupán az én személyes érdeklődésem. Mivel gyermekek zenei fejlesztésével is foglalkozom, szeretném kutatni a ZENETANULÁS VALÓS(!!!) hatásait. A következtetésekre, tanulságokra jövőbeni írásaimban hivatkoznék.

Természetesen minden ANINOM!

Nagyon köszönöm, ha segítitek a rálátásomat a dolgokra!

Tündi :)

Biztosított
1

Hány évet jártál zeneiskolába? Kb.

2

Milyen indíttatásból kezdtél zenét tanulni?

Válasszon egy vagy több választ
3

Miért fejezted be a zenei tanulmányokat?

Válasszon egy vagy több választ
4

Szeretted-e a szolfézst?

Válasszon egy vagy több választ
5

Mit adott neked a zenélés?

Bármilyen készség, képesség lehet, nem csak a zenei ismeretek.
6

Szerinted mennyire befolyásolta/támogatta a következő képességeidet/tulajdonságaidat?

Jelöljön ki egy választ minden sorban
7

Szeretsz, szoktál klasszikus zenét hallagatni?

8

Tudtad, hogy a hangszeren való játszás alkalmazható diszlexia prevenciónak?

Diszlexia = betűk, szavak összekeverése
9

A tanár személyisége és módszerei befolyásolja a zene megszerettetését?

Válasszon egy vagy több választ
10

Mit adtam neked a zenetanításon kívül, amit úgy érzel hasznodra vált az életben, amire szívesen emlékezel?

11

Kipróbálnád-e a boomwhacker-t?

Színes hangolt hangcsövek C'-C''. Pl.: https://www.youtube.com/watch?v=cG0jprCQ6Ak
12

Benne lennél-e egy egyszeri csoportos találkozóban, kicsit találkozni, beszélgetni, esetleg zenélni?

Nem baj ha nem!!! Az is választ ;) :D
13

Szerinted hasznos volt számodra, hogy tanultál zenét?

Válasszon egy vagy több választ
14

Szerinted a gyermekedet fogod buzdítani a zenetanulásra?

Válasszon egy vagy több választ
15

BÁRMI, ami esetleg még benned felmerül vagy megosztanál velem :)

Köszönöm, hogy szántál időt rá! :)

Tündi