Sziaszok!
Kedves volt Növendékek!
A felmérésem célja az UTÁNKÖVETÉS. Arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek mit adott nektek a zenélés? A kérdőívhez nem kapcsolódik a Liszt zeneiskola, ez csupán az én személyes érdeklődésem. Mivel gyermekek zenei fejlesztésével is foglalkozom, szeretném kutatni a ZENETANULÁS VALÓS(!!!) hatásait. A következtetésekre, tanulságokra jövőbeni írásaimban hivatkoznék.
Természetesen minden ANINOM!
Nagyon köszönöm, ha segítitek a rálátásomat a dolgokra!
Tündi :)