Powered by

Jak se Vám žije na severním Plzeňsku?

Vážení,

jak se Vám žije ve Vaší obci? Co se Vám tu líbí a co naopak postrádáte? Vyjádřete prosím svůj názor prostřednictvím této ankety, jejíž cílem je zjistit, jak se žije lidem v obcích na Nýřansku. Anketu můžete anonymně vyplnit do 31.10.2020 zde online.

Komu je anketa určena?

Anketa je určena obyvatelům měst a obcí na Nýřansku: Bdeněves, Blatnice, Blažim, Bučí, Čeminy, Čerňovice, Česká Bříza, Dolany, Druztová, Heřmanova Huť, Hněvnice, Horní Bříza, Hromnice, Chotíkov, Kaceřov, Kbelany, Kozolupy, Krašovice, Krsy, Křelovice, Kunějovice, Ledce, Líně, Líšťany, Lochousice, Město Touškov, Myslinka, Nadryby, Nekmíř, Nevřeň, Nýřany, Ostrov u Bezdružic, Pernarec, Plešnice, Pňovany, Přehýšov, Příšov, Rochlov, Tainá, Tlučná, Trnová, Třemošná, Úherce, újezd nade Mží, Úlice, Úněšov, Úterý, Vejprnice, Vochov, Všeruby, Zahrádka, Zbůch, Zruč – Senec, Žilov.

K čemu anketa slouží?

Výstupy z ankety budou využity při tvorbě Komunitního střednědobého plánu sociálních služeb na Nýřansku. Její vyplnění tedy přispěje ke zvýšení kvality sociálních i návazných služeb ve Vašem regionu. Více informací o sociálních službách a jejich plánování na Nýřansku najdete na webových stránkách města Nýřany v nově vytvořené sekci "Sociální služby".

Děkujeme za Váš názor a za spolupráci při rozvoji sociálních služeb pro obyvatele měst a obcí na Nýřansku.

Kontakt: Centrum pro komunitní práci západní Čechy, Bc. Marie Hrečínová Prodanová, telefon: 733 210 315, e-mail: marie.hp@cpkp.cz

Spustit dotazník